KONTAKT Z NAMI

Zachęcamy do wypełnienia formularza.

Slide 1

Świadczenia rodzinne

Slide 2

Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

dodatek

Dodatek Osłonowy

Dział Świadczeń Rodzinnych

Dowiedz sie czy przysługuje Ci zasiłek rodzinny, dodatek do zasiłku rodzinnego, czy też może świadczenie opiekuńcze.

Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

Dowiedz sie komu przysługują dodatki mieszkaniowe lub energetyczne. Zobacz jakie są niezbędne dokumenty w celu złożenia wniosku.

Dodatek Osłonowy

Jak załatwić formalności? Jaki i gdzie należy złożyć wniosek?

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków przypomnienie

30 czerwca upływa czas na złożenie deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). Obowiązek ten dotyczy właścicieli lub zarządców budynków i lokali – zarówno mieszkalnych, jak i niemieszkalnych – w których znajduje się źródło ciepła. Tym, którzy zaniedbają sprawę, grozi kara w wysokości nawet 5 tys. złotych.

 

Deklaracje w wersji papierowej należy składać w Zabrzańskim Centrum Świadczeń Rodzinnych przy ul. 3 Maja 16, pokój 112, tel. 32/370-68-58 lub 32/370-68-59.

Więcej...

INFORMACJA

Dział Świadczeń Rodzinnych informuje, że obsługa osób podlegających ubezpieczeniom emerytalno-rentowym i zdrowotnym odbywa się w pokoju 103 w godzinach:

 

wtorek          

  8:00 - 14:00   

środa             

  8:00 - 14:00    

piątek       

  8:00 - 14:00 

 

Więcej...

INFORMACJA

Informujemy o możliwości składania wniosków o przedłużenie decyzji dotyczącej stypendium szkolnego na rok szkolny 2021/2022 w okresie styczeń-czerwiec 2022. Sprawa dotyczy tylko osób, które otrzymały pozytywne decyzje na stypendia szkolne zawierające się w okresie od września do grudnia 2021

Więcej...

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała Więcej...